Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Realitní zpravodaj

Při výběru bytu vnímejte potenciální bariéry

Při výběru bytu vnímejte potenciální bariéry
18.2.2025 - Pokaždé, když jdu po ulici s bytovými domy, nahlížím do jejich vchodů, jen tak, ze zvědavosti. Často si představuji, zda bych v tom domě chtěla bydlet. Dívám se, jak mají udržovanou..

Může být plíseň v domě předmětem reklamace kupní smlouvy?

Může být plíseň v domě předmětem reklamace kupní smlouvy?
17.2.2025 - Plísně kromě zdravotních rizik přinášejí také rizika finanční. A na to je dobré myslet již při výběru nemovitosti. Možná, že prodávající o plísních ví a dovedně je skryje třeba novou..

Byty v únoru mírně zlevnily, i přesto jsou výrazně dražší než před rokem

Byty v únoru mírně zlevnily, i přesto jsou výrazně dražší než před rokem
12.2.2025 - V červnu to budou přesně tři roky, kdy dosáhly ceny bytů v České republice svého vrcholu. Následné skokové zvýšení úrokových sazeb úvěrů na bydlení způsobilo zastavení poptávky po..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Ing. Mgr. Zuzana Burdová » Nabídka » Prodej chaty v zahrádkářské kolonii v Poličce

Prodej chaty v zahrádkářské kolonii v Poličce, Ev.č.: 5/2025

IMG_1332
IMG_1324
IMG_1326
IMG_1327
IMG_1321
IMG_1322
IMG_1334

Kontaktujte makléře

Kristýna Svěráková, MBAKristýna Svěráková, MBA
+420 777 851 318
[email protected]
IČ: 10872469
Ing. Mgr. Zuzana BurdováIng. Mgr. Zuzana Burdová
Hybešova 961/2
Svitavy - Lány
+420 606 619 736
+420 777 851 318
[email protected]
Cena890 000 Kč
včetně provize RK, právního servisu a advokátní úschovy
KategorieChata
LokalitaDolní Předměstí č.ev. 31, Polička
OkresSvitavy
Velikost1 pokoj
Užitná plocha20 m²
Plocha pozemku157 m²
Zastavěná plocha15 m²
Plocha zahrady142 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji útulnou chatu v malebném prostředí Dolního Předměstí v Poličce. Tato 20 metrů čtverečních velká chata (11 m2 v 1.NP, 9 m2 ve 2.NP) s pozemkem o velikosti 157 metrů čtverečních má vše, co potřebujete pro odpočinek a relaxaci. Objekt je v dobrém stavu. Vzhledem k tomu, že je nezařízený, můžete si přizpůsobit interiér dle svých představ. Vytápění je zajišťováno krbovými kamny, do chaty zavedena elektřina. Na pozemek přivedena zahrádkářská voda (sezóní). Užijte si klidný čas a zapomeňte na každodenní starosti v tomto malebném útočišti v srdci přírody. Tato chata nabízí dokonalý únik z městského shonu a představuje ideální příležitost pro odpočinek a rekreaci.